1. třída 2020/2021

Vloženo: 27.8.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 48x | Zatím neupraveno
Informace k adaptačnímu pobytu

Vloženo: 19.8.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 42x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 26.8. 2021 se uskuteční schůzka k adaptačnímu pobytu naší třídy.

Vloženo: 17.8.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 145x
Žádám/prosím zákonné zástupce přihlášených žáků, kteří se však bez omluvy nedostavili, aby zvážili nepřítomnost svých dětí na Letní škole. Byli závazně přihlášeni, škola vše připravila, pedagogové "ukrojili" ze svého osobního volna, stát zaplatil. Omluvit mohu nemocné, žáky v karanténě, vážné rodinné důvody. Děkuji za pochopení a spolupráci. Kontakty na koordinátory - jandacova@zsbreziny.cz, cisar@zsbreziny.cz .

V původním článku chybně měsíc konání, opravuji: 16. - 20. 8. 2021.

Vloženo: 9.8.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 224x
Koordinátoři Letní školy/Letního kempu 2021 zasílají zde v článku a současně přes Bakaláře - KOMENS informace pro zákonné zástupce a přihlášené žáky.

Vloženo: 14.7.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 53x
Platební údaje - adaptační pobyt Horní Podluží

Vloženo: 30.6.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 42x | Zatím neupraveno
Máme ho!!!

Vloženo: 29.6.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 46x | Zatím neupraveno
Předposlední den školy jsme se vypravili na Mariánskou louku.

Vloženo: 24.6.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 267x
ŘŠ jako volební orgán sděluje výsledky voleb - termín 22. 6. 2021 - více viz článek

Vloženo: 23.6.2021 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 132x
Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu.