Blog školy

Vloženo: 1.2.2023 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 120x
Dne 31. 1. 2023 proběhla v naší škole tradiční soutěž v recitaci.

Vloženo: 17.1.2023 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 188x
Pátek 13. 1. 2023 strávili žáci 7. ročníku se členem České společnosti ornitologické.

Vloženo: 9.1.2023 | Autor: Dagmar Švarcrová | Zobrazeno: 172x
V pátek 6. ledna jsme si připomněli svátek Tří králů.

Vloženo: 6.1.2023 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 205x
Ve dnech 6. - 8. 1. 2023 pořádá Česká společnost ornitologická (ČSO) 5. ročník Ptačí hodinky = pozorování a sčítání přezimujícího ptactva po celé ČR. Ačkoliv se jedná o vědecký výzkum, zúčastnit se může úplně každý. Naše škola se do sčítání zapojila již počtvrté.

Vloženo: 21.12.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 65x
UPOZORNĚNÍ! Školní družina při Základní škole a Mateřské škole Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace přerušuje činnost školní družiny v době od 23. 12. 2022 do 2. 1. 2023. Provoz ŠD bude opět zahájen 3. 1. 2023 od 6:00.

Se starým rokem jako bychom zavřeli knihu a s novým rokem jako bychom brali čistý arch papíru a tužku do ruky. Spoustu příjemných řádků spolu s krásně prožitými svátky vánočními Vám přejí žáci a zaměstnanci naší školy.

Vloženo: 7.12.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 206x
Dnes jsme vyjeli do Prahy nasát vánoční atmosféru.

Vloženo: 7.12.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 264x
Březiňáci na ledě, někteří i v maskách :D

Vloženo: 7.12.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 235x
jako každý rok jsme udělali dobrý skutek :)

Vloženo: 6.12.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 279x
Žáci 7. ročníku se zhostili rolí Mikuláše, andělů a čertů.

Blíží se jedno z nejkrásnějších období v roce a město Děčín pro vás děti i dospěláky připravilo bohatý vánoční program - více v článku