Blog školy

V pondělí 26. 9. 2022 se u příležitosti EDJ konala soutěž určená žákům 8. a 9. tříd základních škol a studentům EOA Děčín.

Vloženo: 27.9.2022 | Autor: Zuzana Koštířová | Zobrazeno: 105x
V pátek 23. 9. 2022 se 2 týmy vybraných žáků 2. stupně naší školy zúčastnily historicko-naučné hry o historii Děčína „Poznej své město“, kterou pořádalo skautské středisko Úsvit již po deváté - jeden z našich týmů obsadil 1. místo v soutěži, více viz článek ...

Vloženo: 26.9.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 108x
V pondělí 26. 9. 2022 jsme měli možnost navštívit Hospodářství pod Strážným vrchem Merboltice.

Vloženo: 19.9.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 59x
Ředitelka p. o. vyhlašuje na den 10. 10. 2022 doplňující volby do Školské rady Základní školy a Mateřské školy Děčín XXVII, Kosmonautů 177, p. o. - 1 člen rady za zákonné zástupce žáků 2. stupně/ ukončení z důvodu odchodu žáka 9. ročníku, více viz článek

Vloženo: 16.9.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 203x
běh, překážky, déšť, koupání v Labi a angličáky to je Raptor :)

Vloženo: 2.9.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 252x
Informace ŘŠ - v příloze, současně sděluji, že v 1. pololetí zatím nepředpokládám čerpání ředitelského volna

Vloženo: 2.9.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 154x
ŘŠ - informace k režimu vstupu cizích osob do budovy základní školy

Informace ŘŠ k začátku školního roku - více viz článek

Vloženo: 29.6.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 404x
Slavnost konce školního roku se opravdu vydařila. Poděkování patří všem zákonným zástupcům, kteří ji podpořili pohoštěním pro žáky. MNOHO FOTOGRAFIÍ NAJDETE VE FOTOALBU VÝŠE - myslíme, že se zde každý najde.

Vloženo: 24.6.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 294x
Zámecká kaple, emoce, slzy, dojetí, ale i smích :) - MNOHO FOTOGRAFIÍ VE FOTOALBU - záložka výše

Vloženo: 22.6.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 149x
Výherci vědomostní soutěže pořádané k příležitosti 50 let od založení CHKO Labské pískovce jsou i žáci naší školy.