Blog ŠD

Zobrazeno: 3x
Provoz ŠD z důvodů provozních a souvisejících s Covid 19 bude přerušen v době od 23. 12. - 31. 12. 2021. Školní družina zahájí provoz opět 3. 1. 2022 od 6. 00. Hezké svátky všem rodinám a hodně zdraví v novém roce přeje vedení školy a vychovatelky ŠD.

Vloženo: 9.12.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 17x
V listopadu jsme dokončili další část našeho celoročního projektu "Barevné světadíly" - Asii.

Vloženo: 9.11.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 27x
Výlet družinových dětí ze IV. třídy.

Vloženo: 14.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 19x
Podzimní prázdniny v době 27. 10. a 29. 10. zajišťuje naše školní družina. Pokud mají zákonní zástupci zájem umístit své dítě do ŠD, obrátí se písemně na paní vychovatelku. Informace ZZ byly zaslány i na Bakaláře.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 63x
V říjnu chystáme pro děti ze ŠD velikou společnou akci "Drakiádu" - společné pouštění draků.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 26x
Jak jsem Vám již psala, celý tento školní rok budeme pracovat na projektu s názvem "Barevné světadíly" a prvním světadílem byla Afrika.

Vloženo: 8.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 28x
Celodružinová sportovní akce v trojskoku pro všechny děti ze školní družiny.

Vloženo: 5.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 52x
Každý rok se koná ve školní družině slavnostní přivítání prvňáčků. A letos tomu nebylo jinak.

Vloženo: 17.9.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 16x
Každý školní rok realizujeme ve ŠD veliký celoroční projekt. Tento rok je to projekt s názvem "Barevné světadíly". A první světadíl, kterým začínáme, je Afrika.

Vloženo: 17.9.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 21x
Od 20.9. 2021 se mění vycházky ŠD. Na vycházky budeme chodit každé úterý a středu cca od 13.30 - 15.00hod.