Blog ŠD

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 3x
Naše školní družina není o hlavních prázdninách v provozu. Provoz zajišťuje v červenci ZŠ Máchovo náměstí Děčín IV a v srpnu ZŠ Děčín III - Staré Město Březová ul. Družina bude opět otevřena 1. 9. od 6.00.

Vloženo: 14.6.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 20x
Tento týden se nám také podařilo dohrát náš turnaj v pexesu. Byl to boj, ale nakonec jsme to zvládli.

Vloženo: 13.6.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 19x
V květnu jsme pro děti připravili Dopravní den a pro veliký úspěch jsme ho ještě jednou zopakovali.

Vloženo: 23.5.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 10x
Školní družina: provoz školní družiny o hlavních prázdninách: - červenec - ŠD při ZŠ Máchovo nám. Děčín IV , cena 250,- Kč, oběd á 65,- Kč - srpen - ŠD při ZŠ Březová, Děčín III, cena 250,- obědy nezajišťují /musí si nosit velkou svačinu/, provoz od 7. 00 - 16. 00 Sdělte mi, prosím, na rusova@zsbreziny.cz, zda budete mít zájem umístit své dítě do ŠD během hlavních prázdnin, a to nejpozději do 1. 6. 2022. Děkuji. Mgr. Lenka Rusová Všem rodičům i dětem přeji krásné a zdravé prázdniny.

Vloženo: 23.5.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 20x
17. května proběhla olympiáda pro školní družiny. Akci pořádal DDM Březiny na hřišti při ZŠ Dr.M.Tyrše

Vloženo: 7.3.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 44x
V únoru jsme pro děti zajistili jedinečnou akci s názvem "Plackohraní".

Vloženo: 21.2.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 102x
DDM Březiny pořádá pro všechny děti ze školních družin Dopravní den.

Vloženo: 11.2.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 28x
Úspěšně pokračujeme v našem celoročním projektu "Barevné světadíly". Dokončili jsme další a to Austrálii.

Zobrazeno: 20x
Provoz ŠD z důvodů provozních a souvisejících s Covid 19 bude přerušen v době od 23. 12. - 31. 12. 2021. Školní družina zahájí provoz opět 3. 1. 2022 od 6. 00. Hezké svátky všem rodinám a hodně zdraví v novém roce přeje vedení školy a vychovatelky ŠD.

Vloženo: 9.12.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 37x
V listopadu jsme dokončili další část našeho celoročního projektu "Barevné světadíly" - Asii.