Blog ŠD

Vloženo: 21.6.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 6x
Minulý týden jsme pořádali pro všechny děti ze školní družiny turnaj ve hře Člověče, nezlob se. Děti si domluvily dvojice a soupeřily mezi sebou o nejlepšího hráče.

Vloženo: 27.4.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 17x
Akce "Březinská stezka" byla ukončena. Vyhodnotili jsme zaslané příspěvky a fota a všem účastníkům jsme rozdali malé odměny. Děkujeme všem za účast, vychovatelky ŠD

Vloženo: 30.3.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 245x
Chtěli bychom se s Vámi podělit o zážitky těch, kteří již stezku prošli. Někteří ještě šlapali ve sněhu, ale nyní nám už počasí přeje, tak neváhejte a vydejte se za zábavou i vy.

Vloženo: 28.3.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 205x
Dobrý den, milé paní vychovatelky, níže zasíláme odkaz na video z našeho výletu na Březinskou stezku, kterou jste krásně pro děti připravily.

Vloženo: 19.3.2021 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 293x
zábavně - vzdělávací aktivita pro celou rodinu :)

Vloženo: 27.11.2020 | Zobrazeno: 114x
Školní družina je otevřena od 30. 11. pro žáky 1. - 4. ročníku. Provoz je stejný od 6. 00 do 8.00, při děleném vyučování do 9.00, odpolední družina končí s vyučováním a probíhá do 16. 00 hodin. Ranní provoz pokračuje také stejným způsobem, tj. otevírá se v 6. 00, v 6. 15, v 6.30, v 6. 45, v 7.00 a v 7.15. Rodičům je nadále vstup do budovy zakázán. Děti vcházejí do budovy s rouškou na ústech a nose. Vyzvedává si je ve stanovený čas paní vychovatelka nebo asistentka. V družině v jednotlivých oddělení mohou být pouze žáci jedné třídy. Žáci se nesmí míchat. Děti budou chodit za každého počasí ven, proto je dostatečně dle počasí oblékejte i obouvejte. Podrobné informace dostanou žáci i zákonní zástupci od paní vychovatelky, ve třídách ještě obdrží informace od třídních učitelek.

Vloženo: 1.11.2020 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 111x
Vážení rodiče, dle vyjádření MŠMT nebude v době uzavření škol z důvodu Covid 19 vybírána úplata za zájmové vzdělávání /ŠD/. Platba za říjen bude přesunuta na listopad, a pokud nepůjdou žáci do školy ani v listopadu, přesune se na prosinec a na konci roku budou platby zákonným zástupcům vyúčtovány.

Vloženo: 21.10.2020 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 48x
Na měsíc říjen jsme si naplánovali práci s přírodním materiálem. V rámci vycházek jsme si společně nasbírali barevné listy, šípky, kaštany, větvičky, šišky ... a každá třída školní družiny vyráběla na téma "Podzimní království".

Vloženo: 15.10.2020 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 66x
Přivítání prvňáčků je naše každoroční společná akce, kterou pořádáme vždy na konci září. Letos se jí zúčastnily pouze děti 1. a 2. třídy - vzhledem k nařízení.

Vloženo: 30.9.2020 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 56x
Vítám Vás všechny do nového školního roku. Tento rok bude trochu jiný oproti minulým, protože každý ročník má svou třídu a nemůžeme dělat tradiční celodružinové akce všichni společně. To ovšem neznamená, že společné akce/ projekty nebudou - budou, ale každá třída si je udělá sama a společně je pak budem vystavovat.