Blog ŠD

Vloženo: 7.3.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 29x
V únoru jsme pro děti zajistili jedinečnou akci s názvem "Plackohraní".

Vloženo: 21.2.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 79x
DDM Březiny pořádá pro všechny děti ze školních družin Dopravní den.

Vloženo: 11.2.2022 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 17x
Úspěšně pokračujeme v našem celoročním projektu "Barevné světadíly". Dokončili jsme další a to Austrálii.

Zobrazeno: 11x
Provoz ŠD z důvodů provozních a souvisejících s Covid 19 bude přerušen v době od 23. 12. - 31. 12. 2021. Školní družina zahájí provoz opět 3. 1. 2022 od 6. 00. Hezké svátky všem rodinám a hodně zdraví v novém roce přeje vedení školy a vychovatelky ŠD.

Vloženo: 9.12.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 29x
V listopadu jsme dokončili další část našeho celoročního projektu "Barevné světadíly" - Asii.

Vloženo: 9.11.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 37x
Výlet družinových dětí ze IV. třídy.

Vloženo: 14.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 36x
Podzimní prázdniny v době 27. 10. a 29. 10. zajišťuje naše školní družina. Pokud mají zákonní zástupci zájem umístit své dítě do ŠD, obrátí se písemně na paní vychovatelku. Informace ZZ byly zaslány i na Bakaláře.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 78x
V říjnu chystáme pro děti ze ŠD velikou společnou akci "Drakiádu" - společné pouštění draků.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 40x
Jak jsem Vám již psala, celý tento školní rok budeme pracovat na projektu s názvem "Barevné světadíly" a prvním světadílem byla Afrika.

Vloženo: 8.10.2021 | Autor: Renata Vlasáková | Zobrazeno: 44x
Celodružinová sportovní akce v trojskoku pro všechny děti ze školní družiny.