Kariérový poradce

Vloženo: 10.4.2022 | Zobrazeno: 61x
Z projektu Škola pro všechny jsme dostali pro žáky hru Volba povolání, s jejími pravidly se žáci IX. třídy seznámili a v hodinách výchovy k občanství si ji zahráli. Všem zúčastněným se hraní líbilo.

Vloženo: 3.4.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 100x
Milí žáci a milé žákyně 9. ročníku, přeji Vám, abyste úspěšně složili přijímací zkoušky a dostali se na školu, kterou jste si vybrali. Nezapomeňte, až se dozvíte, že jste přijati, odevzdat "Zápisový lístek" na školu, kterou chcete studovat /viz text/.

Vloženo: 1.4.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 3375x
Přijímací zkoušky na SŠ

Vloženo: 16.3.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 30x
Vážení zákonní zástupci, dne 28. 3. nebo 30. 3. 2022 od 16. 00 - 17. 00 proběhne online setkání s pracovnicemi IPS Úradu práce přes Teams k volbě povolání povolání - střední školy. /viz text/. NUTNÉ NAHLÁSIT ÚČAST DO 23. 3. Děkuji. Lenka Rusová - KP

Vloženo: 2.12.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 87x
Dne 14. 12. proběhne online schůzka kariérové poradkyně se zákonnými zástupci žáků IX. třídy od 17. 00 přes Teams. Těším se na Vaši účast. Mgr. Lenka Rusová

Vloženo: 18.11.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 18x
Den otevřených dveří na Střední průmyslové škole stavební a Střední odborné škole stavební a technické Páteřní škole Ústeckého kraje Čelakovského 250/5 , 400 07 Ústí nad Labem viz text

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 80x
Ve čtvrtek 21. 10. proběhne v OC Pivovar Děčín od 9.00 - 17.00 další ročník Veletrhu vzdělávání - Škola Děčín 2021. Představí se zde různé střední školy se svými vzdělávacími obory nejen z ústeckého kraje. Vítáni jsou i zákonní zástupci, kteří mohou se svými dětmi odpoledne zhlédnout širokou nabídku oborů ze SŠ. Naše IX. třída se rovněž této akce ve čtvrtek v rámci vyučování zúčastní. Lenka Rusová - KP

Vloženo: 4.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 29x
Nabídka poradny Prosapia v Děčíně. Jedná se o nízkoprahový klub pro děti a mládež /více viz text/

Vloženo: 21.9.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 31x
Vážení zákonní zástupci  dovoluji si Vám poslat nabídku určenou žákům z devátých tříd a jejich rodičům k odběru brožury "Průvodce devítkou 2021-2022", která žákům a rodičům usnadňuje orientaci v tom, co vše je v průběhu deváté třídy čeká.

Vloženo: 6.5.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 35x
Ve středu 2. června se zúčastnila VIII. třída online besedy s pracovnicemi Informačně poradenského střediska Úřadu práce v Děčíně na téma následného vzdělávání po ukončení povinné školní docházky. Tato forma besedy nahradila prezenční návštěvu IPS a žáci tak získali informace důležité pro rozhodování k výběru střední školy.