Kariérový poradce

Vloženo: 2.12.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 56x
Dne 14. 12. proběhne online schůzka kariérové poradkyně se zákonnými zástupci žáků IX. třídy od 17. 00 přes Teams. Těším se na Vaši účast. Mgr. Lenka Rusová

Vloženo: 18.11.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 6x
Den otevřených dveří na Střední průmyslové škole stavební a Střední odborné škole stavební a technické Páteřní škole Ústeckého kraje Čelakovského 250/5 , 400 07 Ústí nad Labem viz text

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 47x
Ve čtvrtek 21. 10. proběhne v OC Pivovar Děčín od 9.00 - 17.00 další ročník Veletrhu vzdělávání - Škola Děčín 2021. Představí se zde různé střední školy se svými vzdělávacími obory nejen z ústeckého kraje. Vítáni jsou i zákonní zástupci, kteří mohou se svými dětmi odpoledne zhlédnout širokou nabídku oborů ze SŠ. Naše IX. třída se rovněž této akce ve čtvrtek v rámci vyučování zúčastní. Lenka Rusová - KP

Vloženo: 4.10.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 9x
Nabídka poradny Prosapia v Děčíně. Jedná se o nízkoprahový klub pro děti a mládež /více viz text/

Vloženo: 21.9.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 10x
Vážení zákonní zástupci  dovoluji si Vám poslat nabídku určenou žákům z devátých tříd a jejich rodičům k odběru brožury "Průvodce devítkou 2021-2022", která žákům a rodičům usnadňuje orientaci v tom, co vše je v průběhu deváté třídy čeká.

Vloženo: 6.5.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 19x
Ve středu 2. června se zúčastnila VIII. třída online besedy s pracovnicemi Informačně poradenského střediska Úřadu práce v Děčíně na téma následného vzdělávání po ukončení povinné školní docházky. Tato forma besedy nahradila prezenční návštěvu IPS a žáci tak získali informace důležité pro rozhodování k výběru střední školy.

Schůzka našich bývalých žáků s žáky IX. třídy se uskutečnila za dodržování mimořádných opatření během Covidu dne 21. 5. 2021 v prostorách venkovní učebny. Studenti z různých středních škol představili svoji střední školu a obor, který studují. Žáci IX. třídy měli připravené otázky, na které jim studenti a naši bývalí žáci ochotně odpovídali. Přišlo celkem 8 bývalých žáků. Žáci IX. třídy nabyli trochu představu o tom, co je čeká v následujících letech na studiu SŠ. Poznali negativa i pozitiva studia z vyprávění přímo od svých „starších“ kamarádů.

Vloženo: 13.4.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 118x
Milí žáci, nezapomeňte, že kdo půjde na přijímací zkoušky na střední školu, musí být u nás ve škole testován na Covid - 19 a to nejdéle 48 hodin před přijímacími zkouškami. S pozdravem. Lenka Rusová - KP viz text

Vloženo: 10.2.2021 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 120x
Milí žáci a vážení rodiče,  přihlášky na střední školy, které jste si vybrali, si budete vyzvedávat v těchto termínech: ČTVRTEK 11. 2. - 12.30 - 13. 30 PÁTEK 12. 2. - 12. 00 - 13. 30 PONDĚLÍ 15. 2. - 9. - 10.00,  13.00 - 14. 30