Blog ekotýmu

Vloženo: 12.5.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 209x
Naše škola získala mezinárodní certifikaci Stříbrné cesty programu Ekoškola. Certifikát programu Ekoškola je oceněním škol, které vedou děti k samostatnému a aktivnímu zlepšování životního prostředí. Získali jsme tak oprávnění používat titul Ekoškola.

Vloženo: 24.4.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 22x
Den Země jsme ve čtvrtek strávili u děčínské knihovny a stálo to za to.

Vloženo: 18.4.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 132x
Letošní Kampaně obyčejného hrdinství pořádané Mezinárodním programem Ekoškola se opět zúčastníme, a to v týdnu od 2. do 8. 5. 2022. Pojďme měnit svět, ve kterém žijeme!

Vloženo: 23.1.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 179x
Ekotým naplánoval a připravil celoškolní akci ve sběru starého papíru a víček z PET lahví za účelem výkupu a získání financí na aktivity spojené s cíli Ekoškoly – zlepšování prostředí školy.

Vloženo: 20.2.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 148x
Výsledky z letošní Ptačí hodinky jsou tu!

Vloženo: 1.2.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 235x
Česká společnost ornitologická (ČSO) pořádala ve dnech 7. - 9. 1. 2022 čtvrtý ročník akce Ptačí hodinka. Jedná se o pozorování a sčítání přezimujícího ptactva po celé České republice. Ačkoliv se jedná o vědecký výzkum, zúčastnit se může úplně každý. Naše škola se do sčítání zapojila již potřetí.

Vloženo: 26.10.2021 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 184x
Před podzimními prázdninami jsme se vydali do Plšíkovy učebny v Krásné Lípě, která patří Národnímu parku České Švýcarsko.

Vloženo: 8.9.2021 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 152x
Naši školu navštívil Tonda Obal a vysvětlil nám princip a smysl třídění odpadu.

Vloženo: 11.6.2021 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 144x
Výsledky Kampaně obyčejného hrdinství 2021 jsou tu!

Vloženo: 25.6.2021 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 212x
Ve čtvrtek 24.6.2021 jsme jeli do Dubičné na včelí farmu.