2. třída 2019/2020

Vloženo: 31.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 10x
Vážení rodiče, aby pro Vás byla výuka cizího jazyka snadnější, dovolila jsem si natočit krátká videa k motivaci, jako příklad a k tréninku výslovnosti. Prosím, tyto videa jsou určené pouze Vám a Vaším dětem. Nikde je nesdílejte, dál neposílejte, jsou neveřejná a natočená v podobném duchu, jako byla realizovaná výuka ve škole. Nejedná se o výukové video na 45 minut. Na mém kanálu příspěvků se dočtete více.

Vloženo: 31.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 14x
Milí rodiče, zasílám úkoly pro domácí přípravu od ČT zase do ST. Chci Vám všem poděkovat za trpělivost, snahu a pochopení. Děkuji dětem, které mi píší. Je to fajn být s nimi alespoň touto formou v kontaktu. Prosím, využijte čas, který se svými dětmi trávíte k povídání, hraní, čtení a procházkám. Přeji Vám pevné nervy a zdraví Dana Jandačová

Vloženo: 27.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 24x
Jak bude fungovat informační kanál Komens?

Vloženo: 26.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 11x
Vážení rodiče, zasílám Vám emailem návod na nový komunikační kanál, přes který můžete komunikovat se mnou i s ostatními vyučujícími. Návod si prosím prostudujte do příštího týdne. Byla bych ráda, kdybyste se mi zpětně přes Komens ozvali, že fungujete. Taktéž nadále bude fungovat komunikace přes email a blog. Dana Jandačová

Vloženo: 26.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 18x
Dávám na výběr pět pokusů. Jedná se dobrovolnou účast.

Vloženo: 26.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 13x
Dobrý den, tyto úkoly pro domácí přípravu jsou tzv. BONUSOVÉ. NEJSOU POVINNÉ, ale někteří rodiče s dětmi už mají vše hotovo a žádají mě o nějakou práci pro ně.

Vloženo: 25.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 10x
Dobrý den milí rodiče, zítra 26. 3. budu vybírat vypracované práce od 9h do 11h. Prosím, zvoňte na družinu, budu chodit otvírat a vybírat budu u vchodu.

Vloženo: 24.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 30x
Milé děti, posíláte mi moc krásné fotky, jak se "perete" s nuceným pobytem doma.

Vloženo: 22.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 34x
Milí rodiče a hlavně milé děti. Jsme moc rády, že se Vás tolik z naší třídy zapojilo do víkendové výzvy.

Vloženo: 20.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 25x
Vážení rodiče a žáci, 2. etapa domácí přípravy se posouvá až na datum 1. 4. 2020.