Aktuality ŠJ

Vloženo: 8.4.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 134x
Oznamujeme všem zákonným zástupcům strávníků/žáků, že od 2.5.2022 zvyšujeme ceny stravného.

Vloženo: 25.3.2022 | Autor: Anna Bruderová | Zobrazeno: 10x

Vloženo: 13.12.2021 | Autor: Anna Bruderová | Zobrazeno: 16x

Vloženo: 15.6.2021 | Autor: Anna Bruderová | Zobrazeno: 42x

Vloženo: 23.3.2021 | Autor: Anna Bruderová | Zobrazeno: 32x
Upozorňujeme, že ve středu 7. 4. 2021 se z důvodu výpadku proudu po celý den NEVAŘÍ. Prosíme strávníky, aby si ohlásili obědy. V pátek 9.4. 2021 nejde proud od 10:00 hodin. Školní jídelna bude v provozu beze změn. Děkuji za pochopení. Anna Bruderová

Vloženo: 1.3.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 455x
Žáci, kteří se vzdělávají distančně /1. – 9. ročník/, mají od pondělí 8. března 2021 možnost přijít si pro oběd do školní jídelny, oběd bude možné vydat pouze do jídlonosičů - více viz článek

Vloženo: 27.2.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 500x
Vzhledem ke stále zhoršující se epidemiologické situaci vydala VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY USNESENÍ ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření, a to tak: více viz článek

Vloženo: 29.1.2021 | Autor: Anna Bruderová | Zobrazeno: 72x
Upozorňuji na zvýšení ceny za děčínskou kartu. Od ledna 2021 děčínská karta bude stát 89 Kč na místo 59,- Kč.

Vloženo: 29.1.2021 | Autor: Věra Floriánová
V záložce školní jídelna v aktualitách najdou strávníci a jejich zákonní zástupci novou informaci k Děčínské kartě. Dále upozorňuji s novým měsícem únorem na nutnost objednání oběda pro ty, kteří budou chtít v měsíci únoru odebírat obědy- platí pro prezenční i distanční výuku.

Vloženo: 4.1.2021 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 453x
Žáci na distanční výuce, kteří mají zájem o odebírání oběda, si ho musí v systému přihlásit. Oběd si budou vyzvedávat s podporou asistentek do jídlonosičů v době, kterou měli určenou při prezenční výuce před Vánoci.