2. třída 2021/2022

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 59x
Milí rodiče, moc děkujeme za tento školní rok a přejeme vám krásné a pohodové léto.

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 31x
V pondělí se konala tradiční zahradní slavnost na školní zahradě. Ve středu jsme vyrazili na piknik do města.

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 25x
Ve čtvrtek jsme spali ve škole a následující den jsme měli domluvenou výstavu Lucie Seifertové na zámku.

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 23x
Ve čtvrtek u nás ve třídě proběhly dvě netradiční hodiny.

Vloženo: 29.6.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 404x
Slavnost konce školního roku se opravdu vydařila. Poděkování patří všem zákonným zástupcům, kteří ji podpořili pohoštěním pro žáky. MNOHO FOTOGRAFIÍ NAJDETE VE FOTOALBU VÝŠE - myslíme, že se zde každý najde.

Vloženo: 23.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 37x
Informace k týdnu od 27. 6. do 30. 6. 2022

Vloženo: 21.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 36x
Dne 21. 6. 2022 jsme uskutečnili pěší výlet z Benešova nad Ploučnicí do Březin.

Vloženo: 21.6.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 33x
Důležité informace k plánovaným akcím!!!!

V rámci českého jazyka navštívila naše třída místní pobočku městské knihovny.

Vloženo: 8.6.2022 | Autor: Josef Florián
naši bývalí žáci připravili krásné dopoledne pro současné žáky :)