3. třída 2022/2023

Blíží se jedno z nejkrásnějších období v roce a město Děčín pro vás děti i dospěláky připravilo bohatý vánoční program - více v článku

Vloženo: 22.11.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 12x
Milí rodiče, prosím o kontrolu hlaviček vašich drahých dítek. Pokud zaznamenáte výskyt těchto nemilých tvorů, postupujte dle níže uvedených pokynů. Děkuji za spolupráci tř. uč.

Vloženo: 16.11.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 20x
Milí rodiče, v pondělí 21. 11. budeme psát test z PRV.

Vloženo: 16.11.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 221x
Vánoce pro opuštěná zvířata :)

Vloženo: 14.11.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 5x
V úterý 15. 11. 2022 se konají třídní schůzky od 16h v naší třídě.

Vloženo: 9.11.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 102x
Chceš se stát hokejistou / hokejistkou??

Vloženo: 2.11.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 200x
Sdělení ředitelky školy zákonným zástupcům dětí, které navštěvují školní družinu - více viz článek ...

Vloženo: 30.10.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 22x
Dne 24. 10. se naše třída zúčastnila projektu Medové snídaně.

Vloženo: 24.10.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 255x
Sdělení ŘŠ - vyhlašuji podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, volný den / ředitelské volno/ v termínu 18. 11. 2022 - více viz článek

V rámci praktických činností se mají žáci zdokonalovat i v konstrukčních dovednostech. K tomu nám hlavně slouží různé stavebnice.