4. třída 2022/2023

Blíží se jedno z nejkrásnějších období v roce a město Děčín pro vás děti i dospěláky připravilo bohatý vánoční program - více v článku

Vloženo: 16.11.2022 | Autor: Josef Florián | Zobrazeno: 222x
Vánoce pro opuštěná zvířata :)

Vloženo: 10.11.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 7x
Vážení zákonní zástupci, zveme Vás na třídní schůzku IV. třídy 15. 11. od 16.00. Koná se v kmenové učebně třídy. L. Rusová - třídní učitelka G. Kupová - asistentka pedagoga

Vloženo: 4.11.2022 | Zobrazeno: 14x
V pondělí 31. 10. jsme v naší třídě v českém jazyce a v literární výchově měli strašidelnou hodinu. Přečetli jsme si odkud svátek Halloween pochází, jak se slaví u nás. Žáci pak dle zadaných pokynů plnili úkoly, dlabali dýně, tvořili a malovali různá strašidýlka. Za odvedenou práci každý dostal moc pěkné perníčky, které pro děti připravila paní Sirotková.

Vloženo: 2.11.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 200x
Sdělení ředitelky školy zákonným zástupcům dětí, které navštěvují školní družinu - více viz článek ...

Vloženo: 24.10.2022 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 255x
Sdělení ŘŠ - vyhlašuji podle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, volný den / ředitelské volno/ v termínu 18. 11. 2022 - více viz článek

Vloženo: 14.10.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 73x
Čtvrťáci a páťaci vyrazili na exkurzi do Přírodovědného centra v Žatci.

Vloženo: 4.10.2022 | Autor: Ing. Šárka Rousková | Zobrazeno: 57x
V úterý 11. 10. 2022 pojedeme na exkurzi do Přírodovědného centra v Žatci.

Vloženo: 30.9.2022 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 27x
Vážení zákonní zástupci, každé první pondělí v měsíci se budou konat konzultace pro ZZ od 15. 00 – 16. 00 Konzultace se nekonají v měsíci, kdy jsou třídní schůzky, /nebudou tedy v listopadu a následně vždy, kdy jsou TS nebo TK vypsány. První konzultace se koná 3. 10. Sledujte stránky školy. L. Rusová – tř. učitelka

Vloženo: 16.9.2022 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 19x
Milí rodiče, zasílám seznam pomůcek, potřebných na výtvarnou výchovu a praktické činnosti.