Poslední týden

Vloženo: 20.6.2019 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 302x
Milí rodiče, tak a je to tu. Konec školního roku. Organizace posledního týdne bude následující:

PO - ČT (24.-27. 6.) budou mít všechny děti každý den od 8h.

Výuka bude končit vždy v 11.40h.

V PÁ bude pouze jedna vyučovací hodina (8-8.45h). Následně plynule navazuje družina. Tento den se děti nepřezouvají. Přinesou si pouze desky na vysvědčení a dobrou náladu.

V pondělí 24. 6. se bude konat tradiční zahradní slavnost od cca. 9h do 11.40h (pokud nebude pršet). Prosím, abyste do školy poslali něco sladkého (upečenou buchtu, koláč, ...) nebo něco slaného (upečené šneky, ...). Také je vítáno ovoce či zelenina (ideálně omyté, nakrájené).

Pokud máte ve škole více dětí, stačí poslat za rodinu.

Nádoby, které budete chtít vrátit viditelně označte, podepište.

Dětem můžete dát drobnou korunku, protože možná dorazí pán s cukrovou vatou a ledovou tříští.

Tento den si děti do školy přinesou batůžek s pití (lahvičku podepište), ŽK. Svačinu nemusí, bude na zahradě.

V úterý a ve středu budeme ve škole. Děti budou mít aktovky se vším šudy.

Ve čtvrtek 27. 6. (pokud nebude pršet) půjdeme pěšky na Mariánskou louku, kde si uspořádáme piknik. Děti budou mít batůžek s dostatkem pití, se svačinou + něčím málo navíc. Mohou si vzít časopisy, drobné hry. Nedávejte jim telefony, apod.

Zpět pojedeme MHD (peníze nosit nemusí).

V pátek bude rozdáno vysvědčení.

Děkuji za spolupráci tř. uč.