Návštěva bývalých žáků naší školy

Vloženo: 10.11.2019 | Autor: Lenka Rusová | Zobrazeno: 209x
Schůzka našich bývalých žáků s žáky 9. ročníku proběhla 31. 10. 2019.

Studenti středních škol a učebních oborů (z Gymnázia, Obchodní akademie, Zdravotnické školy, z Odoleny Vody - letecký technik, aj.) představili žákům 9. ročníku svoje studijní obory a školu, kde studují. Naopak žáci 9. ročníku sdělili studentům své plány, kam chtějí jít na střední školu. Žáci IX. třídy měli připravené otázky a dotazovali se studentů na pozitiva i negativa jejich studia, ale i jak se jim líbí např. dojíždění do Ústí, na internátě, jaká je atmosféra ve třídě apod. Přišlo celkem 9 bývalých studentů. V závěru besedy si sedli k žákům a volně debatovali v kroužcích.
Všem našim bývalým žákům děkuji, že přišli a to v době svého volna. A žákům devátého ročníku za pozornost a příjemnou atmosféru během besedy.