ANGLICKÝ JAZYK - 3. etapa

Vloženo: 31.3.2020 | Autor: Dana Jandačová | Zobrazeno: 33x
Vážení rodiče, aby pro Vás byla výuka cizího jazyka snadnější, dovolila jsem si natočit krátká videa k motivaci, jako příklad a k tréninku výslovnosti. Prosím, tyto videa jsou určené pouze Vám a Vaším dětem. Nikde je nesdílejte, dál neposílejte, jsou neveřejná a natočená v podobném duchu, jako byla realizovaná výuka ve škole. Nejedná se o výukové video na 45 minut. Na mém kanálu příspěvků se dočtete více.

ÚKOLY na tento týden:

1) otevřete tento odkaz:

Nejprve přečtěte dítěti popis videa pod názvem. Vaše dítě ví, že po mém pozdravu v době pauzy následuje jejich pozdrav: "Good morning, Mrs. teacher."
Ať tento pozdrav při sledování videa řeknou. Cílem je oživit školní režim, uplatnit alespoň trochu interakci mezi žákem a učitelem. Toto video můžete pouštět vždy, když se půjdete učit angličtinu.

2) Slovní zásoba k částem hlavy - obličeje (žáci znají z 1. třídy)
Otevřete tento odkaz a nejdříve opět přečtěte popis videa pod názvem:

3) Dítě si otevře slovníček a zapíše do něj sedm slov dle přílohy.

PROSÍM o zaslání plnění úkolů na svobodova@zsbreziny.cz, máte na to celý týden,
s textem:
1) splněno.
2) splněno.
3) fotografie zápisu do slovníčku.

4) Poslední prosba: požaduji zpětnou vazbu z plnění předchozích úkolů, stačí mi splněno - nesplněno, s čím jste si nevěděli rady, co děti bavilo apod.
DĚKUJI.

Mgr. Aneta Svobodová