Příprava na přijímací zkoušky

Vloženo: 25.9.2020 | Autor: Lucie Hulbachová | Zobrazeno: 38x | Zatím neupraveno
Oznámení rodičům žáků 9. třídy

Vážení rodiče,
     pokud se bude vaše dítě hlásit na střední školu ukončenou maturitní zkouškou, je nutné začít s přípravou na přijímací zkoušky už od října.
     Pro tyto žáky organizujeme dva semináře týdně, a to z matematiky a z českého jazyka. Budou probíhat pravidelně od 7 - 7.40 hod., den určí vyučující.
Obsahem je shrnutí a doplnění učiva probíraného od 6. do 9. třídy. Pomůckou jsou učební testy, které škola objedná až po přihlášení jednotlivých žáků, zaplatí je u výchovné poradkyně Mgr. L. Rusové (předpokládaná cena 240 Kč).
     Souhlas s pravidelnou docházkou na tyto semináře napište svému dítěti do žákovské knížky - termín přihlášek do 30. 9. 2020.

L. Hulbachová