TP ŠD

Vloženo: 1.9.2020 | Zobrazeno: 2082x
ROČNÍ TEMATICKÝ PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2020/2021

ŠD při Základní škole a Mateřské škole Kosmonautů 177, Děčín XXVII, příspěvková organizace

ROČNÍ TEMATICKÝ PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINY 2020/2021

ZÁŘÍ – „Barevné světadíly“ – projekt Evropa

PROSINEC - Vánoční

LEDEN – Zimní sporty + projekt Asie

ÚNOR – „Tanec kolem zeměkoule“

BŘEZEN – Velikonoční + projekt Austrálie

DUBEN – „Člověče, nezlob se!“

KVĚTEN - "Olympiáda ŠD + projekt Amerika"

ČERVEN – Jedeme …

ZÁŘÍ

1. Celodružinový výtvarný projekt – „Barevné světadíly“ – Evropa (člověk a svět práce)