Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Personální složení

Vloženo: 1.9.2018 | Autor: Věra Floriánová | Zobrazeno: 3861x

ORGANIZAČNÍ  SCHÉMA ZÁKLADNÍ ŠKOLY – školní rok 2019/2020

 

Ředitelka školy:                                Mgr. Věra Floriánová

Zástupkyně ředitelky školy,

výchovná poradkyně:                       Mgr. Lenka Rusová

/kancelář č. 114/

 

Třídy a třídní učitelky/učitelé + předměty:

                                   

Mgr. Lenka Kalivodová

I. – ČJ, M, PRV, HV, VV, PČ – VV                                                             

Mgr. Dana Jandačová                                        

II.– ČJ, M, PRV, PČ IV. – M                                                                       

Mgr. Ivana Poulová

III. – ČJ, AJ, M, PRV, VV  IV. – AJ                                                                  

Mgr. Lenka Rusová

IV. – ČJ, PŘ 

Mgr. Jitka Charvátová

V. – ČJ, M, PŘ IV. – V. – TVd VI. – IX.– TVd

Mgr. Lucie Hunčovská

VI.– ČJ, D, VO VII. – ČJ, D VIII. – ČJ, VO, VZ IX. – VO, VZ 

Mgr. Josef Florián 

I.– IX. – TV VI. – IX. – Z VIII. – P VI. – IX. – PČP     

Mgr. Lucie Hulbachová 

V. – IX.– AJ VIII. + IX. – D                                                                        

Mgr. Iva Hasnedlová

IX.– M, F, VV, PČTVI. – VV VII. – F VV, PČT VIII. – M, F                        

 

Učitelky a učitelé bez třídnictví:

Mgr. Věra Floriánová IV. + V. – VL, PPC VI. – FG

Mgr. Helena Šparlinková – IX. – ČJ VII. – IX. – NJ

Tomáš Císař VI. + VII. – M VIII. + IX. – CH

+ IX. – P VI. + VIII. – PČT IV. – VV VII. – VO

Bc. Jana PongrácováVI. VII. – P VI. + VII. – EKO

Mgr. Aneta SvobodováI. + II. – AJ VIII. – VV

Jana PongrácováIV. + V. – PŘ VI. IX. – P VI. + VII. – EKO

Mgr. Jana Štrbová VIII. + IX. – HV III. + IV. – Fl

Bc. Dagmar Švarcrová, DiS. –  II. + III. – HV VI. + VIII. – HV V.– VV VI. – VIII. – PPC

Bc. Olena StínilováII. – V. – PČP

 

Koordinátoři:

Mgr. Lucie Hulbachová – ŠVP, zahraniční projekty

Mgr. Jitka Charvátová  ŠVP

Mgr. Josef Florián – ŠMP

Bc. Jana Pongrácová Ekologie

Mgr. Věra Floriánová ICT

 

Inkluzivní tým:

Mgr. Monika Zemancová – školní psycholog

Mgr. Aneta Svobodová – koordinátor Inkluze/speciální pedagog

Mgr. Lenka Rusová – výchovná poradkyně

Mgr. Josef Florián – školní metodik prevence

Bc. Dagmar Švarcrová, DiS. – asistent pedagoga

Iva Kejlová – asistent pedagoga

Karolína Parasková – asistent pedagoga

Mgr. Libuše Neumanová – asistent pedagoga

Jana Semirádová – asistentka pedagoga

Bc. Olena Stínilová – asistent pedagoga

Bc. Henriett Kalvas – asistent pedagoga

Petra Smýkalová – školní asistent

 

Školní družina:

Mgr. Renata Vlasáková vychovatelka                                 

Zdeňka Bielavská – vychovatelka

Mgr. Libuše Neumanová – vychovatelka

 

Provozní zaměstnanci:

Mgr. Jan Krejčí + fi VITALEX – správce sítě + www 

Květa Kořená – ekonomka

Blanka Kudrnáčová ref. práce a mzdy            

Jiří Ruml – školník                   

Jana Charvátová, Petra Koudelková – uklízečky     

Ing. Miroslava Skalická – vedoucí ŠJ           

Dana Kuchařová, Hana Rabová – kuchařky             

správce hřiště – externí sezonní pracovník

 

V Děčíně 1. 9. 2019                                                          

Mgr. Věra Floriánová - ředitelka