Výlet do Tisé

O víkendu jsme s dětmi z turistického kroužku vyrazili do skalního města v Tisé, které leží v CHKO Labské pískovce. Prošli jsme oba prohlídkové okruhy – Malé tiské stěny i Velké tiské stěny. Děti si prohlédly atraktivní pískovcové útvary, labyrinty skalních věží, mohutné sloupy, převisy, rokle.

Cestou jsme si zahráli několik her. Výlet nám zpestřila mapa s tajenkou a zábavnými úkoly. Zde jsme se dozvěděli něco z historie obce Tisá a hlavně jsme se seznámili s příběhem Letopisy Narnie, který se zde natáčel.

Zážitková pohoda provázela celý výlet, děti byly spokojené. Těšíme se na další.

Mgr. I. Poulová, I. Kejlová